Asortyment naszej firmy obejmuje precyzyjne i profesjonalne wykrawanie oraz sprzedaż dowolnego rodzaju detali. Wykonujemy elementy wykrawane z różnorodnych materiałów, m.in. folii ochronnej, papierów silikonowanych, specjalistycznych materiałów samoprzylepnych, taśm jedno- i dwustronnych foliowych oraz piankowych czy też laminatów tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki czemu możemy wycinać dowolne elementy. W naszej ofercie znajduje się m.in. wykonywanie kwadratów, prostokątów, kółek oraz różnego typu innych kształtów. Wykonujemy wykroje według własnych szablonów, jak też na podstawie specyfikacji dostarczonych przez Klienta.

Zajmujemy się produkcją m.in. etykiet klejonych zabezpieczających, ostrzegawczych, foliowych i papierowych, detali służących do przyklejania ulotek, plakatów czy tabliczek znamionowych, elementów używanych do znakowania produktów kolorami, samoprzylepnych zawieszek, które z powodzeniem wykorzystywane są przy ekspozycji towarów na sklepowych półkach, a także wielu innych produktów, w zależności od zapotrzebowania Klientów.

Zalety naszych produktów

Oferowane przez nas elementy wykrawane cechują się wykorzystaniem kleju dostosowanego do aplikacji klienta, wysoką funkcjonalnością, łatwością użycia, odpornością na zrywanie oraz wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Wykonywane przez nas detale znajdą swe zastosowanie w wielu branżach. Pracujemy na materiałach własnych oraz ewentualnie dostarczanych przez Klienta.

Dodatkowe informacje

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Z chęcią uszczegółowimy naszą ofertę i fachowo doradzimy w wyborze produktów, które najlepiej spełnią Państwa wymagania.